Kopalnia Soli WIELICZKA Salt Mine (2 trasy) 4K (UHD) GoPro

Zapraszam na wspólne zwiedzanie Kopalni Soli “Wieliczka” na trasie górniczej i trasie turystycznej wraz z muzeum. Poczuj się, jakbyś był na miejscu razem ze mną.

Na kanale są obydwie trasy osobno bez muzyki:
Trasa Turystyczna:
Trasa Górnicza:

Film nagrałem kamerą sportową GoPro HERO 7 Black w rozdzielczości 4K 60fps z zastosowaniem dodatkowo lampy doświetlającej NEWELL LED LUX 1600 i uchwytu 3-Way GoPro.
Za możliwość nagrywania zapłaciłem dodatkowe 10 zł i specjalną naklejkę miałem przyczepioną do uchwytu kamery. Bez opłaty nie można robić zdjęć czy też kręcić filmów!

Jak Ci się podoba film?

Strona Internetowa Kopalni Soli “Wieliczka”:
Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata.

To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Kopalnia Soli „Wieliczka” dzisiaj to zarówno wielowiekowa tradycja jak i nowoczesność, kilkusetletnia historia i podziemne miasto z rozbudowaną infrastrukturą.

Kopalnia to dorobek kilkudziesięciu pokoleń górników, pomnik historii Polski i narodu polskiego – marka, która istnieje w świadomości Polaków od stuleci.

Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju kanału ForumWiedzy, aby powstawały nowe poradniki, prezentacje, testy i recenzje, to:
– Subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl
– Polub ten film
– Napisz komentarz pod tym filmem
– Udostępnij ten film w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub w forach, by inni też mogli zobaczyć
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość lub uwagi, to napisz je w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Dołącz do ForumWiedzy na Facebook, Twitter, Instagram i

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym filmie 🙂Fuente – Source

Kopalnia Soli WIELICZKA Salt Mine (2 trasy) 4K (UHD) GoPro

Disfruta con nosotros de todos los videos grabados por cámaras gopro del mundo !

Desde grabaciones por drones hasta grabaciones a lomos de un águila imperial. Siempre había querido tener una web donde poder ver esta clase de videos (entre otras cosas por su gran calidad gracias al 4k), pero ahora no solo la tenemos si no que es nuestra y para que la disfrutéis tanto como nosotros los fanáticos de este tipo de videos.

Saludos a todos !

Publicado en 4k (Ultra HD) y etiquetado , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *